| emilianxx a întrebat:

Stiu aproape toate siteurile ca clubpenguin, dar mai doresc fiindca nu prea sunt multumit.stiu ite asa : clubpenguin, ourworld, pandanda, panfu, fantage, tootsville, astia cu Ville(YoVille), FarmVille., Woozworld, Supersecret...mai stiu cateva dar puteti sa mai spneti si voi...Nu imi ziceti din astea ca Second Life sau IMVO va rog big grin

8 răspunsuri:
| Tzitzi12 a răspuns:

Imvu

| RainDrop a răspuns:

Silkroad?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na.nu vreau din astea vreau ca clubpenguin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu is copil de 9 ani poti sa mile spui si mie vreau sa ma joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu is copil de 9 ani poti sa mile spui si mie vreau sa ma joc

| Frau a răspuns:

Stiu unde poti juca imvu dar iti trebuie caont, uite aici: www.tagged.com :)distractie placuta

| adrian2255 a răspuns:

Freerealms, asda story, ozzy club, supersecret.