| Andone_Septimiu_2000 a întrebat:

Sunt in clasa a 6-a si pana acum am tot dat dosarele pentru bursa dar vreau sa stiu cand am s-o primesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca depinde de fieacre data,eu trebuie s-o primesc prin Februarie,dar s-a amanat si am primit-o pe doua Mai.
Mai ai o sansa sa o primesti in vacanta de vara,asa a fost la mine in vacanta de vara, dar cum am zis cred ca difera de la scoala la scoala.
Eu pur si simplu, cand o prindeam pe directoare/diriginte si o intrebam de burse happy Fa si tu la fel, altfel nu ai cum sa stii, sau pe altcineva care se ocupa cu asta. Bafta happy