| AvalohAlyn a întrebat:

Sunt la Colegiul Economic.La ce materii voi da teza? Dar Bacalaureatul? Care materii sunt speciale pentru acest liceu? Multumesc

Răspuns Câştigător
| StarDust a răspuns:

La romana mate economie etg thinking asta in clasa a 9a. dupa nu mai stiu. si la o limba straina. bacu. romana scris mate mt2 si presupun ca la marketing sau mediu concurential sau conta si finantare. asta daca e proba de profil. daca lasa tot ca anul trecut dai asa : romana scris / oral engleza /franceza oral, mate mt2 scris marketing/finaintare scris istorie /greogra/sport/sau o materie din clasele anterioare

o sa ai studiul calitatii thinking etg. faci si info. bio/chimie/fizica/desen faci pana in clasa a 10a thinking o sa faci si logica... psihologie. putin drept ( legile agendului economic). portofolii. thinking pana mea tongue multe

multa bafta :* aaaa app la ce liceu esti?

1 răspuns:
Janina
| Janina a răspuns:

Pe langa ce a spus @StarDust as mai avea de adaugat orele de practica si laborator...si multele iesiri nationale si internationale la diferite targuri ale firmelor de exercitiu!
fiecare liceu de profil economic din tara are un anumit numar de firme unde elevii fac practica : poti vedea situatia firmelor liceului tau pe www.roct.ro