| Zsolt15 a întrebat:

Sunt nedumerit, am participat la concursul asta de la Orange:https://www.orange.ro/......ne-tester/

Si in regulament scrie ca doar pe 6 aprilie vor aparea castigatorii si ca vor fi extrasi 20 de testeri si 5 rezerve,atunci in lista dc sunt 30, ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te asiguram ca informatia a fost actualizata si ca cei care sunt castigatori, vor fi anuntati telefonic, iar dupa ce datele vor fi confirmate, in data de 6 aprilie, lista va fi afisata pe site-ul nostru.

O zi buna,
Orange helper