| Nikolassss a întrebat:

Sunt salariat si vreau sa ma duc la spitalu colentina ce imi trebuie doar buletinu? ca sunt asigurat la stat.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Depinde de scopul vizitei. Daca doresti un consult iti mai trebuie si trimiterea de la medicul de familie.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trimitere de la medicul de familie.

| Alelulu a răspuns:

Chiar daca esti asigurat la stat iti trebuie trimitere de la medicul de familie. insa daca este vreo urgenta poti merge doar cu buletinul si te vor consulta. ( aici nu conteaza daca esti asigurat sau nu, va conta doar daca ei vor decide la urgente ca trebuie sa te internezi )

| Iuliancik77 a răspuns:

Da numai buletinul si stai in spital
FUNDA?