| anonim_4396 a întrebat:

Sunt tare plictisita si nu stiu ce sa mai fac imi dati si mie idei... funda(dar in afara de jocuri pe calculator ca am facut deja asta)

Răspuns Câştigător
| alina58 a răspuns:

Ai putea sa citesti o carte, sa te uiti la un film, sa iesi afara cu prietenii sau sa ii chemi la tine sa va uitati la un film.
Acum, ca e weekend poti sa iti chemi niste prietene sa doarma la tine! Sunt sigura ca nu ai cum sa te plictisesti!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Uita-te la un film, asculta muzica

| thephantomrider a răspuns:

Da un search pe Google despre ceva ce te intereseaza, nu stiu... Eu desenez, cant la ceva, scriu, nu prea iti recomand TV-ul (pe mine ma plictiseste mai rau de obicei). Suna sau intalneste-te cu o prietena/ un prieten, fa un sport. Citeste o carte/articol etc., asculta o melodie, uita-te la un film, ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am deja facebook

| ady123 a răspuns:

Petrece timpul cu prieteni. Uita-te la un film(la cinema sau acasa) cu
ei, stai pe afara cu ei etc

| 20thoughts a răspuns:

Iesi cu prietenii sau invita prieteni la tine...Mergi la pizza cu ei sau bea un suc cu ei...

| xCopiluToxic a răspuns:

Fai cont pe sunphoto vorbeste pe mess fa-ti facebook

| anonim_4396 explică (pentru xCopiluToxic):

A deja facebook