| ImAUnicorn a întrebat:

Știți cum îmi pot schimba numele pe facebook după ce am întrecut limita? Dau fundă! :)

P.s. - Acest site nu merge. https://www.facebook.com/help/contact/245617802141709

2 răspunsuri:
| xFluing a răspuns:

Va trebui sa invoci un ritual intr-o seara de vineri 13 in jurul unui foc. Trebuie sa porti doar pantaloni si pe corp te ungi cu zeama de sfecla murata la congelator timp de un an. Sper ca te-am ajutat.

| ImAUnicorn explică (pentru xFluing):

Da, acum sunt un demon, și pielea mea are culoarea verde. mulțumesc, ești un geniu.