| Robo2 a întrebat:

Știe cineva când se mai fac înscrieri la pompieri/jandarmi? Se poate intra cu profesionala? In Dâmbovița

Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

Iti trebuie bacul

2 răspunsuri:
| 1234568807 a răspuns:

Nu poti intra cu profesionala, trebuie sa ai liceul terminat si posibil si bacalaureatul absolvit, inscrie-te la liceul seral si continua-ti studiile

| Shuko93 a răspuns:

Din cate am inteles trebuie sa fii apt psihic si mai multe chestii pentru asta. Iti recomand intai sa ceri parerea unui psiholog sa nu dai in altele cu aia cand te inscrii. Sunt stricti si nu cred ca ai vrea sa iti faca cv permanent in registrul medicului tau de familie.