| AttilaDornIsPower a întrebat:

TPU! am o mare enigma! ce are toata lumea cu chuck noris? funda pentru ala care rasp cel mai bine si mai explicit. daca am gresit categoria pls sa ma scuze

Răspuns Câştigător
| RochEq a răspuns:

Noris este laut ca un om puternic de temut cae bate tot ce prinde daca ai fazut pozele de pe facebook in care noris este omagiat insa sunt si altii care al displac nu stiu daca stiti da brus lee e mult mai bun in tinerete cei 2 erau prieteni si mai faceau lupte la care lee triumfa mereu happy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lumea are mancarimi in fund si norris se simte mandru de el ca are o groaza de bani si le face ciuda la dusmani.

| AlexandraCătălina a răspuns:

Tipul a făcut un film „Rangerii Texani" unde bătea pe toată lumea și era de neînvins. Mie mi se pare o prostie, este doar un actor și cam atât dar când au început glumele despre el, a prins la public și a devenit mai popular,

| icEmaN10 a răspuns:

Daca ai fi vazut un film de al lui ti-ai fi dat seama ca mereu el era un fel de Superman de aici toate bancurilewinking

| Hyōhaku a răspuns:

In toate filmele lui, el este ca un Dumnezeu pe Pamant

| Furculingură a răspuns:

Nu are nimeni nimic cu el, că dacă ar fi avut nu mai era în viaţă! laughing
P.S : Nu ştiu ce are toată lumea cu el