| alabalaportocalala a întrebat:

TPU am o mare problema din greseala am sters toata lista de pe mesenger si am sterso so din adress book cum o pot recupera?

4 răspunsuri:
| Ilusion :X a răspuns:

Nu o mai poti recupera, si eu am facut asta, am incercat sute de programe, chiar am trimis o cerere de support catre firma Yahoo Messenger. Imi pare rau, fa-ti un alt ID, ala s-a dus.

| alabalaportocalala explică (pentru Ilusion :X):

Bai deci in cazur ca astea iubesti ororile!laughing) am iesit de pe mes si am intrat din nou si mi-a aparut o fereastra cu o eroare si toate idurile erau la locul lor!

| Ilusion :X a răspuns (pentru alabalaportocalala):

OMFG? Cum este posibil?! Poate e selectat ceva din setarile tale, ciudat. Oricum, e bine ca s-a terminat cu bine! laughing
Ai grija ca e urat daca-ti da errori, incearca sa scrii sa vezi daca nu-ti da eroare?

| alabalaportocalala explică (pentru Ilusion :X):

Nu merge mi s-au sters doar vreo 15-20 big grin mersi oricum!>big grin