| Diidii_4885 a întrebat:

TPU!♥. I-mi spuneti si mie ce sa fac? Am o prietena care o consider ca o sora, si ea ma considera la fel, da de la un timp de vreme ma barfeste` ce ar trebui sa-i spun?

4 răspunsuri:
| ayacata a răspuns:

Ar trebui sa vobesti cu ea despre pritenia voastra! Vezi daca ai gresit cu ceva fata de ea si de aceea nu te mai considera prietena ei!

| 25madalina a răspuns:

Zici tu ca si ea te considera ca o sora? ma insel de asta. Eu cred cu certitudine ca se intoarce la tine ori de cate ori are un interes. Te pupa un pic in fund, face ce vrei tu la unele chestii ca sa te induca in eroare dupa care incepe sa arunce cu bombe. Simplu. Asta nu este prietenie, este sarlatanie. daca era o situatie complicata iti scriam romane, dar de fapt e ceva destul de simplu de rezolvat. Nu uita, ai grija cum iti alegi prietenii si pretuieste-i pe aia care merita. Cauta in alta parte, "prietena" pe care ti-ai gasit-o tu nu ti-e prietena happy ce ar trebui sa ii spui? sa ii spui in fata ceva de genul "gata cu joaca, s-a terminat. nu mai ai ce vorbi cu mine ca nu-s proasta ta". Sper ca te-am ajutatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa ii dai papucii.Nu asa e intr-o relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ce simti tu! Si zii ca nu e frumos sa barfeasca!