| Mateescu97 a întrebat:

TPU sunt eu cu id mateescu_marilena, CIneva mi-a furat parola de la mess si de aici plzz help me

3 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

La id de mess daca ai pus intrebari si inca ti le mai stii ti-l poti recupera daca nu le mai stii poti sa iti iei gandul de la el si de la contul de pe TPU.

| Biiiby a răspuns:

La ID dai asa parola uitata... dupa cand ti-ai facut contul ai raspuns la niste intrebari u trebuie sa alegi intrebare care le-ai pus si dupa sa scrii raspunsurile dupa iti scrii o parola noua si ai terminat... daca nu mai stii raspunsurile la intrebari iti faci alt cont (ID) si le trimiti la toti pe care ii ai in lista (DE MESS) ori pe facebook sau hi5 un mesaj cu noul tau ID.dar ai grija nu mai da la nimeni parola.acum nu mai poti ave incredere in nimeni plus ca daca iti stie parola poate sa iti poate lua(fura) informatii din calculatorbig grin sper ca te-am ajutatbig grin

| Mateescu97 explică:

Pai id alalalt suplimentar n-am, si nu imi accepta parolele de la intrebari fara id ala suplimentar