| conrob a întrebat:

Trebuie sa indeplinesc niste conditii daca ma transfer de pe sem 2? ca eu veau sa ma trasnfer ca nu mai imi place la liceul asta, asta e motivu, deci merge? iar daca nu, am sansa sa ma transfer in clasa a 12-a? sunt profil economic si trebuie sa ma transfer la profil de stiinte sociale, deci ce spuneti?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

SPER că ştii să citeşti =))

http://www.tpu.ro/......e-sociale/

Răspuns utilizator avertizat
| bursuc001 a răspuns (pentru conrob):

Pentru transferul din timpul semestrului ( când faci ore ) se impun condiţii/motive SPECIALE.

Pentru transferul dintre semestre - deci, începând cu semestrul 2 ( Cererea o depui în vacanţa dintre semestre ) - poţi invoca ORICE motiv...

Răspuns utilizator avertizat
| bursuc001 a răspuns (pentru conrob):

Cu plăcere happy
Mda, aş zice că ai şansewinking

O zi frumoasă!

Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| IoanaIonuca a răspuns:

Ce clasa esti acum? Daca esti a 9a nu trebuie sa dai diferente sau ceva, iar daca esti ceva clasa mai mare, nu stiu. Nu cunosc profilul stiinte sociale sa-ti dau detalii. Insa iti recomand sa ramai la economic, sau sa te transferi la alt liceu mai bun la acelasi profil. Oricum, e alegerea ta

Răspuns utilizator avertizat
| PrunaPătrată a răspuns:

Daca nu esti in clasa a 9-a va trebui sa dai o echivalare ca sa dovedesti ca ai cunostiintele necesare.