| Zsolt15 a întrebat:

Un nume de Youtube,ceva original?
Vreau pe canal sa fac gaming pe pc si telefon,poate si live, si poate vloguri.
Daca dau pe google search cu acel nume sa nu apara, dau Funda!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CopilRetardDe10AniCareSeJoacaJokulete6574akagayming

| tudyx123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Corectlaughing)))

| Zsolt15 explică (pentru anonim_4396):

Am 15 ani laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DarkTube

| Kely2820 a răspuns:

Http://www.namegenerator.biz/youtube-name-generator.php Aici iti găsești un nume potrivit. Funda?

| Zsolt15 explică (pentru Kely2820):

Am mai incercat site-uri de genu, niciodata nu mi-am gasit nume sau daca ceva imi placea deja existau 5 canale cu acelasi nume dar mersi happy

| Kely2820 a răspuns (pentru Zsolt15):

Eu mi-am găsit un nume acum 2 ani si inca-l folosesc, daca vrei stiu un nume de mult Symbian sau poti face ceva de genul : prima litera din numele tau gen Andrei =A+ceva animal gen ADragon +ceva date de naștere gen daca ești nascut in 2003 in data de 21 pui ADragon0321 sau lucru din astea daca stii cum zic, eu mi-am facut numele de KDragon2820 si inca imi place, spor l-a creat un numelaughing

| emanuela2005 a răspuns:

Despre ce fel de jocuri vrei sa faci videoclipuri? Poti pune numele jocului tau preferat, si un cuvânt de genul "forever", spre exemplu "Gta5 forever". Sau referinta la numele tau+ jocul preferat. Poti zice un animal, sa zicem un lup: "The wolf blood gaming".