| capsunica13 a întrebat:

Unde apas ca sa dau fundita? primul raspuns o va primi big grin

Răspuns Câştigător
| MeMyseIf a răspuns:

laughing in dreapta comentului userului

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu stiu de ce, dar presimt, ca stii deja.winking

| ahlrh a răspuns:

Uite-mi raspunsul, in partea dreapta exista un fel de "Medalie/Fund(itz)a" el are culoarea portocalie. Click pe el la acest raspuns si ai oferit promisiunea.

Daca ai observat una sau mai multe greseli gramaticale-mi cer scuze.
Daca acest raspuns iti pare a fii
Castigator/Necastigator, Inteligent/Supid, Folositor/Nefolositor sau pur si simplu
tea amuzat te rog puncteazal, daca tot ai facut efortul de a citii
(Va rog nu dati punctajele-n prostie)

| mmeee79 a răspuns:

Pt inceput, bine ai venit!:*
Si eu am fost noua aici nu demult. si nu intelegeam cum se procedeazahappy

Uite, acolo unde sunt comentariile raspunsurile noastre, in partea dreapta este o funditza.ca o panglica... dai click pe ea si atunci ea se va face portocalie.Atunci ai dat fundita.
Odata ce ai dat fundita nu o poti retrage(sterge).
Dai funda celui/celei ce crezi ca a avut cel mai bun raspuns.

Succes:*

| ILied a răspuns:

Te uiti la un raspuns, in dreapta ai o funda. Click pe ea ca sa o dai utilizatorului care a scris raspunsul. Acesta va primi 100 de puncte. Dar trebuie sa astepti ceva timp ca sa o dai.

| capsunica13 explică:

Imi pare rau ca nu pot da la toti fundita. dar am zis ca la primul raspuns o voi da. toti mi-ati fost de folos asa ca am dar la toti folositor. va multumesc!

| Adoniaa a răspuns:

Trebuie sa iti apara o funda in dreapta langa raspuns
big grin dar nu apare la toate raspunsurile

| MeMyseIf a răspuns:

Ia sa vedem, stii sa te tii de promisiune...happy

| xAnita a răspuns:

In dreptul raspunsului care ti se pare ca merita funda exista o fundita micuta portocalie.
Dai click pe eakiss!
Sper ca tziam fost de ajtorsmug!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sub raspuns, jos in dreapta, iti apare o funda sub care scrie "Declara raspunsul castigator". Apesi acolo. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In dreapta rspunsului meu este o fundita gri.
da click pe ea, apoi confirma cand te va intreba daca esti sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa zicem ca ai pus o intrebare si mai multe persoane ti-au raspuns.In partea dreapta a ecranului iti va aparea la fiecare raspuns primit(de la persoanele care ti-au raspuns)o funda. Apesi pe ea(desigur care raspuns ti se pare interesant, care iti place tie)si iti va aparea un mesaj, in care scrie"esti sigur ca..."si tu dai Yes(da)
acum te rog da-mi fundahappy