| Vlad_Vechiu_1994 a întrebat:

Unde as putea repara un ceas Casio G-SHOCK? Are display-ul spart insa capacul este intact.

2 răspunsuri:
| Celcareajuta a răspuns:

La magazine din mall-uri care vand ceasuri dar sa nu te astepti la preturi sub 100ron, eu am dat 150 pe un geam la Timex la B&B. Din cate stiu aceste geamuri sunt cam greu de gasit asa pe la ceasornicari batrani (daca intelegi ce vreau sa spun)

| Vlad_Vechiu_1994 explică (pentru Celcareajuta):

La mine display-ul este problema.Capacul nu are nimic...deci sa ma astept la un pret undeva 200 lei sau peste...