| Nella0614 a întrebat:

Unde as putea sa imi fac ziua de nastere? Cat mai multe opinii!happy

Răspuns Câştigător
| Bitzy a răspuns:

Buna!
Poti incerca sa-ti faci aniversarea:
-In casa
-Intr-un restaurant
-Afara(Dar este frig...brrr.)
-Exista locuri amenajate pentru. zile de nastere
Nu prea stiu dar sper ca te-am ajutat! La multi ani!

7 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Multumesc foarte mult pentru funda!

| Wihaela a răspuns:

Acasa, la restaurant, la discoteca(club), acasa la o prwinking

| only me a răspuns:

Intr-un club. sau daca e iarna. undeva sa poti iesi si afara ca sa va batetzi cu zapada.

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Acasa

| Katespunemadroghezcuorbit a răspuns:

In club, la biliard, la bowling, daca esti din Bucuresti in LaserMaxxx, la Mc, la restaurant, si de ce nu acasa thinking

| hamham_1461 a răspuns:

Pai daca stai in bucuresti in club cu prieteni la MC donald's daca esti inca mica, acasa, la restaurant, la munte daca vrei, nu stiu ce alte ideii sa iti dau.scz,funda?

| Roxiiiii a răspuns:

Acasa
Restaurant
Mc Donald`s
Parc de distractii
La bunici
La picnic

Funda?batting eyelashes