| anonim_4396 a întrebat:

Unde este locul de veci al lui Michael Jackson?

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu se stie inca happy

cami
| cami a răspuns:

Aaaa, tin minte ca si-n Caracal, era un cimitir pe strada Invierii. Cum Doamne iarta-ma s-o fi facand asta, nu stiu.rolling on the floor

| Silvia a răspuns:

Undeva acolo suswinking

| Gabystelistu95 a răspuns:

Nimeni nu stie unde a fost transportat trupul neinsufletit al lui Michael Jackson.

| crisS a răspuns:

Probabil in pamant laughing in cosciugul lui placat cu aur masivwinking

| jane_5414 a răspuns:

Inca familia lui nu s-a horat unde sa il ingroape.Asa ca nu se stie inca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inca nu se stie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe strada invierii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E locul lui. ce treaba ai tu cu el? vrei sa il ocupi? si el unde sa stea? fa-ti alta groapa ca doar pamantul e mare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu siguranta ca in Rai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se stie inca

| DoOdO a răspuns:

La Forest Lawn...merit o fundita vad ca nimeni nu a stiut

| DoOdO a răspuns:

La Forest Lawn.cred ca merit o dundita sunt singura care am stiut.:X