| Rockett a întrebat:

Unde gasesc conditiile de recrutare pentru postul de asistent medical in cadrul armatei? Ma intereseaza cat dureaza cursul, care sunt cerintele.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nici un curs, gen sa te duci o saptamana si gata, trebuie sa faci o postliceala :)
http://lmgtfy.com/? q=scoala+de+asistente+si+asistenti+Romania

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Http://lmgtfy.com/? q=scoala+de+asistente+si+asistenti+Romania

| MadalinG99 a răspuns:

Salut! Din informatiile pe care am reusit sa le dobandesc pentru a intra la sanitari in armata ai in primul rand nevoie de o scoala postilceal sanitara sau facultate de medicina, apoi se dau probleme sportive si tot ce trebuie. Cele mai bune informatii le vei primi de la CMJ (Centrul Militar Zonal). Multa bafta!

| Cristi2378 a răspuns:

Buna,de cateva luni ma simt mereu plin, si pot sta si 2 zile fără să.mi fie foame.Acum a inceput sa ma doară putin stomacul si capul. Oare ma puteti ajuta?

| Salontanul a răspuns (pentru Cristi2378):

Trebuia sa pui intreabarea separat, aici: https://www.tpu.ro/adauga-intrebare
Eu zic sa mergi la doctor si sa nu mai pui intrebari pe aici. Numai doctorul te poate ajuta. Nu lasa de azi pe maine ca o incurci!