| ymhr6 a întrebat:

Unde ma pot angaja?

Caut un job legat de calculoatoare, sala de jocuri/internet, intruoducere baza de date, game tester poate sti undeva sau poate chiar lucrezi in asa ceva si ma poti ajuta si pe mine.

Multumesc pentru atentia si timpul acordat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe net ca sunt, nu stiu din ce oras esti ca sa te pot ajuta, n-o sa vii in Bucuresti de exemplu daca esti din Timisoara.

| ymhr6 explică:

Sunt din bucuresti

| agnessme a răspuns:

Mai ai o sansa! http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! bafta!