| notsurewhoiam a întrebat:

Unde pot sa vad care dintre raspunsurile mele sunt considerate stupide inteligente etc?

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Din pacate nu poti vedea cine te-a votat cu stupid/nefolositor/folositor/inteligent, etc...doar daca raspunzi la o intrebare, si intri pe contul celui care a postat intrebarea si te uiti la voturile pe care le-a dat persoana respectiva celor care i-a raspuns la intrebare.

O seara placutahappy

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

CAre din raspunsurile tale sun folositoare... nu poti sa vezi decat daca te uiti la fiecare raspuns sa vezi ce vot ai (cred) iar daca vrei sa stii cate dai pe profilul tau si pe punctaj.

| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

Dai la "raspunsurile mele" si acolo vezi care a fost aprobat, care e in asteptare.etc