| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot schimba capacele Coca Cola din campania actuala (craciun, magie, familie) in Cluj Napoca sau Oradea?
Ps: va rog nu-mi dati raspunsuri irelevante doar ca sa cresteti in topul pentru tricou ca vi le raportez!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Mergi la orice magazin care are emblema / vitrine frigorifice de la Coca Cola si intrebi daca sunt in promotie.
2. suni la numarul de telefon de pe sticla de Coca Cola si ei sunt obligati sa te indrume catre cele mai apropiate magazine acreditate de ei.
Bafta!

6 răspunsuri:
| MerVeilleuX a răspuns:

Cred că se poate şi la magazin. Eu am schimbat la magazin cănd am avut un capac de la coca cola.

| BiuL a răspuns (pentru MerVeilleuX):

La CARE magazin?

| MerVeilleuX a răspuns (pentru BiuL):

La magazin normal, mic.

| BiuL a răspuns (pentru MerVeilleuX):

Nu-i adevarat, nu iti schimba la orice abc, doar la dan delli, inmedio si mai sunt cateva care nu le stiu pentru ca nu merge lista de pe site.

| catalinutza99 a răspuns:

In cluj napoca la sediul cocacola, sau in superarketurile mai mari, de ex:metro, real sau la minimarketuri la casa. sper ca te-am ajutat. funda?

| BiuL a răspuns (pentru catalinutza99):

Unde-i sediul coca cola in cluj napoca?