| OvITpU a întrebat:

Unde pot vedea Om bogat om sarac?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mihai1997 a răspuns:

Se refera la serial..si eu vreau sa-l vad dar nu mai pe voyocrying

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

NU poti vedea! Nu stiai ca oamenii nu se judeca dupa infatisare?!
Un om sarac nu se vede nici acela bogat, omul sarac nu'si spune sentimentele oricat de tare il doare! Cateodata iti da'i seama dupa imbracaminte si ca cerseste.De ce ai pus aceasta intrebare?
Vrei sa afli daca cineva e bogat sau sarac? Mda

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Pai ai schimbat intrebarea... LOL.
In fine :-j
http://www.google.ro/......tp?/search
Vezy aici daca gasesti ceva.

| OvITpU explică:

Swεεէ''Aѕнℓєу`ιzZ♥ u nici nu ai inteles intrebarea laughing rolling on the floor
si restul credeam ca stiti un site pentru ca la televizor stiu si eu ca este

| OvITpU explică:

Ala nu e bun eu vreau serialul om bogat om sarac