| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot vedea starea de memorie la un telefon samsung corby?

Răspuns Câştigător
| ArinaMK a răspuns:

Intri la sectiunea 'setari' si dai mai jos pana la stari memorie
dupa aia alegi telefon sau cartela de memorie(in caz ca ai) si iti arata acolo 'in procente' happy
Asta e sigur!
happy

3 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

In meniu la fisierele mele(my folders) si daii in jos pana la stare memorie(memory status) bafta! ast funda!

| daniella9805 a răspuns:

Intri in meniu
setari
setari memorie
stare memorie
partajasre memorie
succes:X

| adryanna_7314 a răspuns:

Intri in meniu, dai la fisierele mele dai in sus si mai in jos asa scrie,, stare memorie"