| gheorghitaa a întrebat:

Unde se salveaza marcajele la google Chrome? funda(adica folderu)

Răspuns Câştigător
| UnConTroLLed_6190 a răspuns:

Folderu unde ai tu instalat windowsu\Documents and Settings\NumeleWindowsuluiTau(ex.Radu,Marian,Edddy)\My Documents\Downloads

Funda:X:X:X?

5 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Apasa Ctrl+T si apoi click pe folderul Alte Marcaje

| Fashion a răspuns:

La google Chrome sus in dreapta este o steluta galbena si dai acolo si iti marchezi paginile! incearca! succes! o zi buna! :*

| Dumnezău a răspuns:

Sub bara de cautare; iti da acolo un simbol al paginii marcate si pagina.

| mroviblue a răspuns:

Pt cei cu windows 7 -
C:\Users\ \AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default aici gasiti Bookmarks si Bookmartks.bak
La o sa fie numele pe care l-ati dat pc-ului\ windows-ului d-voatra.

| mroviblue a răspuns (pentru mroviblue):

Intre users si appdata scrisesem numele pc ului d-voastra, dar se pare ca e o eroare si nu apare *