| Darius392 a întrebat:

Unde se va desfasura olimpiada nationala de limba romana, in ce oras?

4 răspunsuri:
| HereToHelp a răspuns:

Profa ta de romana ar trebui sa stie daca s-a stabilit locatia. Mergi sa o intrebi

| Darius392 explică (pentru HereToHelp):

Asa, baga raspunsu' sa fii campionul zilei -.-

| HereToHelp a răspuns (pentru Darius392):

Am incercat sa ma documentez despre intrebarea ta. Pe net este postata doar data de sambata, 21 februarie 2015, nu si locatia. Din cauza asta am spus sa iti intrebi profesoara

| Darius392 explică (pentru HereToHelp):

Pe 21 februarie (maine) este cea judeteana, eu intreb de cea nationala unde si cand o sa fie.