| Mayy a întrebat:

Unde te poti angaja cu diploma de bac? (cred ca nicaieri) sad!

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Depinde de ce sti sa faci,si mai ales de noroc! Nu prea mai au vloare diplomele de bac,vin alti cu dreptu si de,au pioritate! Gandeste-te la un domeniu de activitate,ceva sa iti placa si mare grija cu intrebarile de la interviu! Cunosc persoane cu diploma de bac care lucreaza ca bucatari, barmani si in IT(hardware)+agenti comerciali pe la diverse supermketuri! Daca esti in cautarea unui loc de munca, mult succes si o seara placuta.

6 răspunsuri:
| motherfuckerstyle a răspuns:

Cred ca te primesc la salubris...

| 0ffliner a răspuns:

La c*rve laughing).

Cinstit bunul meu tpuist nu stiu dar sunt sigur mai multe locuri decat daca nu ai diploma de la bac happy.

| Oannaa30 a răspuns:

Ca vanzator...depinde de noroc, poti gasi un post chiar bun daca au nevoie de oameni

| RoseJ a răspuns:

Hey, nu te descuraja singura...citeste aici http://www.ziare.com/articole/meserii+banoase

| WecKy_3981 a răspuns:

La cizmarie

| Pericoll a răspuns:

Ma nu chiar nicaieri

totusi cauta prin ziare, pe net, etc.

sper sa ai noroc!

BFT!