| εїз Ir εїз a întrebat:

URGENT! Am pus si eu o intrebare la care ma asteptam sa nu mi se raspunda dar astazi dimineata, cand m-am uitat la intrebarile mele ca sa dau fundita la care nu am dat (mentionez ca intrebarea respectiva nu avea raspunsuri nici pana la ora respectiva ) nu mai era la sectiunea "intrebarile mele". Ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Cineva! a răspuns:

Poate nu s-a trimis intrebarea, sau poate a fost respinsa.thinking desi daca era respinsa iti aparea motivul cu rosu. Oricum. Pune intrebarea acum:*poate te voi ajuta.

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Care era intrebarea?/ nu a fost postata?/ la ce sectiune ai postat o?/? revino cu ea ok?

| cornel a răspuns:

A fost respinsa pentru Caracter Irelevanthappy

intrebare stupida credhappy

| Miha a răspuns:

Pai cred ca ti-a fost respinsa incearca si p partea stanga langa mesaje scrie mai jos intrebarile melewinkingle vei gasi acolo si pe cele respinse(daca a fost)