| DoItForPleasure a întrebat:

URGENT DE TOT! Blestemat sa fie cel care va raporta intrebarea si fericit sa fie cel care imi va raspunde,oameni buni,eu nu stiu unde se afla acea vena jugulara,care bate ca inima, si daca o tai mori pe loc.Pe ce parte a gatului se afla aceasta? Stanga sau dreapta? Funditaaa...

4 răspunsuri:
| Flörin_Andrei_1996 a răspuns:

Stiu ca se afla in stanga si ai sanse de 60% sa mori...

| Pabibabum09 a răspuns:

Acea vena principala despre care vorbesti se afla in partea stânga.

| mentholinks a răspuns:

Nu cred ca mori pe loc. Mai informeaza-te ca sa fii sigur. Intreaba un medic psihiatru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se afla in partea stanga. In cazul in care este taiata, sansele ca omul respectiv sa traiasca sunt foarte mici deoarece se va pierde o cantitate mare de sange (deci vorbim de hemoragie)