| Giulia16 a întrebat:

URGENTA RAPIDA!

La Lady Popular, cum fac sa imi vad nunele de user? Nu cel al domnisoarei? Ca l-am uitat si nu-l mai stiu.parola o stiu. Ajutor! Help Please.

1 răspuns:
| Stelutssa a răspuns:

Dai pe www.ladypopular.ro dai pe parola uitat si la user apasa pe sptiu si iti apar userele pe care ai intrat si trebuie sa fie acolo al tau, iesi de la parola uitata.Intri din nou pe ladypopular si scrie uesrul. Sper ca ti-am fost de folos. Funda, pls:-*:-*. Craciun fericit din nou:-*:-*