| tonyc7 a întrebat:

Urmeaza sa plec in Olanda pentru a doua oara in curand. Am vazut multe biciclete acolo, care de care mai frumoase. Planuiesc sa imi cumpar si eu una chiar de acolo, din Olanda. Problema e ca nu stiu cum sa o aduc in tara (neducandu-ma acolo cu masina personala).
Exista cumva vreun serviciu de curierat care sa transporte pana in Romania un colet atat de mare, cum e o bicicleta?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Contra cost, oricare serviciu de curierat iti transportza aproape orice.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In Olanda sunt numai căzături se biciclete. De ce ai vrea sa îți cumperi de acolo și să dai de 5 ori costul ei pe transport până în România?

| gabicoo a răspuns:

Prin DHL a adus o cunoștință un scuter din Germania sau Danemarca (nu sunt sigur) - dar l-a cam costat.