| gabi11000 a întrebat:

V a rog sa ma ajutati imi da erraore cand vreau sa extrag ceva dintr-un winrar am, am decarcat un client si e cu winrar si nu ma lasa sal deschid sau sa extrag fisierele de acolo imi apare, sau sa zicem ca intru cu greu in el prin alte modalitati cand extrag felele la ff multe imi da This file is corupted. ce sa fac ajutati-ma va rog FUNDA CINE ZICE!

Răspuns Câştigător
| Madrill a răspuns:

Ai putea sa incerci sa dezarhivezi cu WinAce, in cazul in care vrei neaparat fisierele alea. Dar eu nu ti-as recomanda daca are virusi.

1 răspuns:
| AlexDu a răspuns:

Pai daca zice ca ''This file is corupted'' inseamna ca are virusi ( Genius straight face ).