| MrFunky2 a întrebat:

V-ati uita la un vlogger cu content bun dar caruia ii fuge ochiul?

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Vloggerul ar putea sa-si puna ochelari care sa-i mascheze problema cu ochiul care pentru unii ar putea fi deranjanta vizual, dar continutul e cel mai important.
Personal m-as uita daca m-ar interesa ce spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

....doamne fere.

| missfatadelatara a răspuns:

Depinde după ce/cine ii fuge ochiul.

Dacă ii fuge după muieri, n-o way!

| Pabibabum09 a răspuns:

Ce intrebare... De unde-ti vin, ma, astea? laughing Eu, personal, da. Nu ma iau dupa infatisarea acestuia atunci cand aleg la cine ma uit. Insa, sa fie ceva cat de cat la limita bunului simt! laughing