| anonim_4396 a întrebat:

V-ati uitat la "Romanii au talent"? In Timisoara, daca nu ma insel, era o fata plinutza care dansa din buric, nu era Mariana Burghelea, era o domnisoara imbracata in verde. Pe ce melodie dansa? O prietena buna a auzit-o la o petrecere si i-a placut mult.

Răspuns Câştigător
| ChocooxD a răspuns:

In mod normal ar trebui sa cauti pe youtube si cauti ce anume vrei si vezi jos la comentarii si ar trebui sa scrie cineva care stie cum se cheama piesa oricum sper ca te-am ajutat