| BezeaToxica a întrebat:

Va mai incepe si alt sezon/ alte ep din Ciudateni de la disney channel?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| bumtzbumtz a răspuns:

Cred ca vor aparea la maxim 2 saptamani de la sfarsitul primului sezon.

| catagame a răspuns:

Da normal ca va aparea ca doar este in topurile celor mai vizionate desene de la disney si normal ca ei vor bani deci da vor aparea acusica stai calm

| vasi22 a răspuns:

Se pare ca sambata viitoare la 15:35 va incepe un episod cu jurnalul lui diper se cheama deci nu va mai fi mult timp pana da si sezonul al 2-lea

| AndreiX21 a răspuns:

Da.
Sezonul 2 a si inceput in America deja, deci daca stii engleza, te poti uita pe net.
Dar presupun ca vine si in Romania prin Ianuarie.

| Sprînceana_Celestin_1989 a răspuns:

A inceput sez 2 in Rusia... In octombrie in S.U.A