| DanDannn a întrebat:

Va plac RObotzi? [ cei de pe youtube, cu Mo si F. o. C. a]

Răspuns Câştigător
| iza4ever a răspuns:

Dabig grin Mo: foca, foca tu imi esti prieten adevarat Focabig grina, cu toate ca PUTI Foca: Sa gandim logic...a cazut din cer Mo: Amin. Foca: poate e un intelectual Mo: aaaaaa foca: poate doi intelectuali mo:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa foca: poate... mo: ia numai folosi tu cuvinte pe care nu le inteleg laughing Mo: poate-i alcool, poate-i rom foca:rasistule mo: poate-i tuica, poate-i vin, poate-i pipi de rechin
poate-i foca: mata mo: sau foca: mata laughing)rolling on the floor

4 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Mie da :X imi place "prieteni"laughing

| Teodora20 a răspuns:

Buna! Ii ador.

| RockLegend a răspuns:

Da, imi plac. si cui nu-i plac sa suga o ceapa laughing

| Bianca_6890 a răspuns:

Daaa