| anonim_4396 a întrebat:

Va place sa critcati? cei care spun nu inseamna ca sunteti minciosi rau de tot dupa cat m-ati criticat pe mine si daca aveti ceva de cimentat mai bine taceti dracu din gura si nu mai raspundeti si pentru cei care se prind greu intrebarea e:
va place sa criticati?

19 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Tu duci lipsa de atentie fato ...si ca sa iti raspund, da imi place sa critic!
dar numai pe cine merita...tu meriti

Apache
| Apache a răspuns:

Si btw : trebuie sa duci lipsa de personalitate daca iei in serios comentariile unor tipi de pe net pe care nici macar nu ii cunosti...
cu toate ca avem dreptate si esti o pitipoanca agramata...

| anonim_4396 explică (pentru Apache):

Nu ma cunostii si nu ai de unde sa stii nu ca nu ti-ar placea sa te **** cu pitipoance

| Apache a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa le ***, si sa le las si sa nu mai aud niciodata de ele...da, imi place
altceva?

| benny a răspuns:

Altceva mai doresti?

| eugenl a răspuns:

Critica poate fi uneori constructiva...si critic numai cand e nevoie

| Laura a răspuns:

Critica de cele mai multe ori e constructivă. Ești prea frustrată, ca să nu zic proastă. Ups...

| iEmonel a răspuns:

Ai poze nud cu tine? Mie imi plac blondele. Vrei sa ne cunoastem?happy

| enamel a răspuns:

Da, AdelinaBubulina îmi place să critic. Îmi place să critic prostia, incultura, oamenii care nu ştiu ce vor de la viată, piţipoancele, îi critic pe cei care înjură şi pe cei care nu ştiu să scrie. Dar tu eşti doar frustrată, poate criticile acelea adresate ţie au un sâmbure de adevăr pe care tu nu vrei să îl recunoşti. Adică ce, tu eşti mai presus de toţi şi nu meriţi criticată?(P.S. Ai un nume ce denotă inteligenţăwinking )

| anonim_4396 explică (pentru enamel):

Bun,deci faza cu numele nu am prea inteleso...in fine pitipancele de cate ori sa spun ca nu sunt pitipoanca asta sunt eu din poza daca asta sunt eu ce sa fac sa pun poze cu bunica? pa, pa

| enamel a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei, vezi foarte bine că nu m-am legat de poza ta. Am spus în general că îmi place să critic, şi am enumerat motive. Piţipoancă eşti pentru limbaj, pentru că înjuri, nu pentru avatar. Numele mi se pare amuzant, atâta tot, cum ar fi să te strige cineva pe stradă: Adelinaa Bubulinaahee hee

| enamel a răspuns:

P.S.2 Abia aştept să văd ce îmi răspunzi.

| Paulla a răspuns:

Critica e constructivă iar mie îmi place să critic. Probleme?
Cum a spus şi Apache, o meriţi din plin. Motivele sunt multe, nu stau să le mai înşir, că oricum n-ai înţelege nimic. Cum am mai spus, cel mai bun lucru pe care l-ai putea face e să nu faci nimic.

| anonim_4396 explică (pentru Paulla):

Cum am zis de ce ma critici de ce te iei de mine, cu ce am gresit? Pitzi nu sunt cea din poza sunt eu nu am ce face gramatica limbi romane.ce sa spun? asa am fost invatata asa scriu am avut o copilarie grea si asta a fost cea mai grea zii am fost foarte frustrata si nu meritam fac multe lucruri bune am aparut si in finala la romanii au talent si ma gandesc sa merg si la vocea romaniei dar asta imi influenteaza parerea cu ce am gresit eu? nu merit asta lasa-mi scriul daca nu vreau sa scriu cu majuscule nu scriu fiindca nu le pot retine pe tastatura ă este [ si nu ma obosesc sa le scriu iar nu inteleg daca am probleme adevarate de ce ma criticati fac multe lucruri bine tu nu ma cunosti cu adevarat si de aceea nu stii ca eu sufar foarte mult nu ai de unde sa stii ce fac bine si ce nu si dupa cum am spus nu spui motivle pentru care ma criticii deoarece nu le stii si cum a spus si eugenl critica UNEORI poate fi constructiva multe lucruri le fac foarte bine iar daca vrei trimite-mi mesaj cu de ce ma criticii si poate iti dau toate motivele pentru care le pun la inima sa iti dai seama cum sufar daca le-as scrie aici toata lumea s-ar lua de mina[nu ca ar fi prima oara]ca ma dau in spectacol.

| Paulla a răspuns (pentru anonim_4396):

Ţi-am mai spus odată, ai venit şi ai cerşit fundă după care ai sărit în sus că ai avut cel mai bun răspuns.
Nu am spus că eşti piţipoancă, deşi asta gândesc. Ori citeşti minţiile oamenilor, ori ştii şi tu că eşti piţipoancă. E vorba despre crum scrii(nu majusculele sunt problema şi simplul fapt că eşti agramată). E vorba despre părerea mult prea bună pe care o ai despre tine. Cât despre poză, fie că eşti tu sau nu aia din ea, e tot una. Poza e tot de piţipoancă.
Şi ce-mi pasă mie dacă ai ajuns în finală la Românii au talent(dacă, să presupunem prin absurd că chiar ai ajuns)? Cu toţii ştim ce se promovează în România.
Tot o dai înainte cu 'voi nu mă cunoaşteţi, eu sufăr'. Să-ţi spun ceva duduie, nici tu nu ne cunoşti. Tot ce ştii tu despre mine sunt doar câteva amănunte, pe care le-ai fi putut afla citind câteva răspunsuri. Cam atâtea ştiu şi eu despre tine(de fapt, cu siguranţă nu te-ai prins deloc cum gândesc eu, deci practic ştiu mai multe despre tine decât ştii tu despre mine). Şi ştii ce? Ştiu destule cât să te critic! Nu contează că 'suferi' sau nu, asta nu schimbă cine eşti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Creatura mlastinii roz a pitipoancelor a reinviat.

| NoobOrPro a răspuns:

Imi place sa criticbig grin chiar ff mult, dar nu DE RAU ( era un cantec ca lunea e f rea...(VOLTAJ), dar de ce nu poate fi martisau altcandva? ), in fineas vrea un site unde sa critic mai multe "SMEKERI"... si am citit un raspuns deal lu apache (mda am inceput sa adorm la ce comm ai datbig grin si esti cam tupeist

| муℓιƒєx a răspuns:

Sincer nu imi place sa critic!

| Diablo666 a răspuns:

Da,pentru mine e ca un sport.Imi critic prietenii pentru ca practic asta e rolul meu ca prieten... vorba lu' Vescan "o prietenie nu inseamna doar curve,droguri sau o betie". Trebuie sa fii alaturi de pr tai si sa ii critici daca gresesc, vb aia "tot raul spre bine"...
Si daca cineva imi spune sa "ma uit in oglinda" il las sa treaca, pentru ca imi stiu f bine defectele dar si abilitatile si calitatile si nu e dif mare intre cine as vrea sa fiu si cine sunt!batting eyelashes