| AnneMariie a întrebat:

Va rog din suflet ajutati-ma. Am o problema. Pana acum ceva timp, imi apareau conversatiile de pe mess, si pe mail. iar acum nu imi mai apar. Ce pot face sa-mi apara din nou. Cel mai explicit primeste fundita. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| sickoffallthings a răspuns:

Intra pe mess si intra la istoric si da sa iti ramana salvate mesajele si dupa ce iesi de pe mess.

| EMike a răspuns:

Ai putea vedea daca le mai inregistreaza. Intra pe yahoo. Mergi la conversatii si vezi daca are 'check' optiunea "Remember History"

| AnneMariie explică:

Sickoffallthings si WMike, la messenger este seatat acest lucru, dar tot nu imi apar. Si am observat ca nu numai la mine se inampla aces lucru, la mai multe persoane. Cred ca tuturor. Oare au scos cei de la yahoo aceasta obtinune de a le vedea si pe mail? Sau este posibil sa fi introdus ceva care trebuie setat sa fie aratate aceste conversatii, adica sa trebuiasca sa-l activezi/dezactivezi? Mulumesc mult.

| Marius_Adrian_Glodeanu_1983 a răspuns:

Pai apesi pe tastatura ctrl+Shift+p si o sa iti apara o fereastra dai click pe conversation history si apoi bifezi keep a histori of my conversation sau ceva de genu si apoi ar trebui sa ti-se salveze. funda!