| Gabitzuu_9957 a întrebat:

Va rog din toata inima.Cine imi da si mie un cod de reincarcare pe vodafone care nu va trebuie nu conteaza cati euro va rog DAU FUNDA, dATIMI-L PE PRIVAT codul

6 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

| ROB3RT89 a răspuns:

Mai tarziu, acum ma retine o scama!

| ombladon a răspuns:

Esti incredibil de prost...

| Doηηa a răspuns:

Cine crezi că-i prost?

| OliClaudiu a răspuns:

Sa-mi spui si mie de cati euro ai facut rost pana acum rolling on the floor))) nenea nu ne dau bani afara din casa cine crezi ca arunca bani pe geam laughing

| Gabitzuu_9957 explică:

Huaaa maaa rolling on the floor ca vroiam sa vad ce faceti laughing vroiam sa vad prostu care imi da un cod laughing