| JaguarSType a întrebat:

Va rog frumos dati-mi si mie niste siteuri de vandut doar masini!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi pe www.autovit.ro
Pa, pa.

| CEstLaVie a răspuns:

Autovit.ro, 4tuning.ro, auto.ro,

| JaguarSType explică:

Spuneti-mi si mie, am un caine de rasa dar e putin cam blegut e prea fricos si nu stiu cum sa-l fac mai rau ca sa fie un caine de paza. Cine stie sa-mi spuna si mie cum sa il transform intr-un caine de paza? please! Daca vede un caine il rupe in bataie sau o pisica daca ii dai o omoara, dar noaptea de exemplu daca vine cineva nu latra deloc si daca tipi la ea fuge! please spuneti-mi si mie cum sa fac sa fie si el un caine de paza? please! dau Funda!

| Ione13 a răspuns (pentru JaguarSType):

Azvarlel spune-i prinde hotu sau incuurajeazal nul certa!

| Ione13 a răspuns:

Scrie tocmai.ro sigur gasesti si daca merit da oo funda nu fi zgarcit

| JaguarSType explică (pentru Ione13):

Tocmai.ro il stie orice prost laughing

| VaduvaCristian a răspuns:

Autovit, bestauto, auto.ro, mobile.ro, mercador. FUNDA?