| superpissy40 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati! Cum pot sa slabesc in maxim o saptamana macar 10 kg fiindca am 1.60m si 60 kg? Sunt foarte grasa, am burta si am celulita si sunt foarte suparata si vreau neaparat sa slabesc.Toata lumea imi zice ca sunt grasa! Funda.

6 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

10 kg intr-o sapt...doar prin liposuctie. Sa fim seriosi daca te simteai asa grasa te apucai de slabit cu vreo 3 luni inainte sa ai timp sa dai jos, nu in ultimul moment.

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Pai...usor! mergi la farmacie, ceri ARGILA si tu trebuie sa o dizolvi in apa!big grin intr-o saptamna nu stiu exact daca 10kg poti sa dai, dar fa mult mult sport, pentru burta abdomene si cam atat! funda?
P.S.nu incerca medicamente si chestii ca nu'ss bune!

| PinkPanther a răspuns (pentru Florinaaaaaaaa):

Despre ce argila vorbesti? sunt o gramada de produse cu argila, printre care si tratamente corporale, mentioneaza sa nu ia fata masca de fata sau ceva

| codrinstefan2103 a răspuns:

Păi, cam imposibil să slăbești 10 kg în mai puțin de o săptămână. Exerciții fizice și o dietă adecvată și poate reușești într-o lună. De pe zona abdominală se dă cel mai greu jos grăsimea. Pune-te serios pe alergat dacă vrei.

| ionutmystic a răspuns:

Slabesti atat intr-o saptamana numai daca iti scoti rinichii si ficatul si stai nemancata toata saptamana...
Acum serios, ca sa slabesti sanatos ai nevoie de timp si determinare. Cum se spune si mai sus, fa-ti o dieta si tine-te de ea, sport cel putin de 2-3 ori pe saptamana si o sa slabesti in cateva luni.

| RoxRoman a răspuns:

Deci. Calmeaza-tehappy uite si eu sunt grasa da nu imi pasa de ce zic ceilalti. Am slabit foarte mult da nu poti slabi atat de mult intr-o saptamana! Nu mai manca paine si gandeste-te bine cat mananci intr-o zi. dimineata la pranz si seara dar pana la ora 6. Si nu mai asculta ce zic altii ca nu cred ca esti chiar atat de grasa pe cat zici. In primul rand trebuie sa ai incredere in tine. Altfel nu reusesti nimic. Succes