| lorry_9300 a întrebat:

Va rog mult, cum sa descarc imagini sau muzica de pe net sau sa descarc poze in calculator fara usb la telefonul gt-c3510?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa iei poze de pe net, dai click dreapta si" save as.", apoi alegi unde vrei s-o salvezi. La muzica trebuie sa apara un "download" pe langa melodie si selectezi unde vrei sa se salveze.
iei bluetooth-ul de pe net, il instalezi si le trimiti.

| Teiu a răspuns:

Daca vrei sa trimiti poze, filmulete etc de pe telefonul tau in calc sau invers, trebuie sa le conectezi prin ceva. Asta se poate face ori prin cablu, ori wireless, prin bluetooth. Daca ai un laptop relativ nou, acesta are suport bluetooth si le poti trimite asa. Dar daca ai PC, trebuie sa iti cumperi un adaptor Bluetooth, care e destul de scump. Deci mai degraba cumperi un cablu de date.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin bluetooth