| MrFunky2 a întrebat:

Va rog sa raspundeti cat de sincer puteti.Voi v-ati uita la un vlogger care nu arata bine(la fata ma refer), dar are idei si e interesant?

11 răspunsuri:
| ddssaaa a răspuns:

Normal,atat timp cat face ceva de calitate si chiar ii place si vrea sa se tina de Youtube, nu mai conteaza cum arata. Funda?

| OldSoul a răspuns:

Daca se plange in clipuri ca e urat, sigur nu m-as uita.
In rest, da, de ce nu? Continutul conteaza.

| Ana1687 a răspuns:

Da nu conteaza daca este urat important e sa ma simt bine uitandu-ma la videoclipul lui

| Adry05 a răspuns:

Da, dar cat timp are o atitudine vesela si vioaie nu plouat cu gandul la `ce urat sunt n-o sa ma placa nimeni`

| iuidmiul12 a răspuns:

Daca are content de calitate, nu vad de ce nu

Bula
| Bula a răspuns:

Da, daca subiectele atinse sunt de interesul meu.
Altfel poate fi si Miss Univers, tot nu ma uit.

| ionutn02 a răspuns:

Nu fata face un vloger de succes, ci subiectele pe care le abordeaza. Daca vrei sa te apuci de vlog iti spun ca vei creste greu, dar cu ambitie vei reusi.

| Clorox a răspuns:

Daca are continut si subiect bun m-as uita.

| Arii2 a răspuns:

Normal

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Uite nelson mondialul cati abonati are laughing))