| Yagami a întrebat:

Va roog ziceti-mi si mie niste tratamente pentru raceala...naturiste.Dau fuunda

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Hidratare cu ceaiuri cu lămâie, îndulcite cu miere, băute calduțe nu fierbinți. Băi la picioare cu apă fierbinte în care ai adăugat sare grunjoasă. Stai la căldură și schimbă-te rapid atunci când transpiri.
Însănatoșire grabnică!

4 răspunsuri:
| Clementin a răspuns:

Poti sa-tsi desfunzi narile,
statand deasupra unei oale cu ceai de musetel [aburind big grin ]
cu un prosop pe cap.

| Minks a răspuns:

Ceaiuri cat mai multe, ajuta!

| ClownFish a răspuns:

Eu stiam ceva...adica imi multe thinkingthinking pai...incearca sa storci lamaie intr-un pahar cu apa calda si apoi adauga niste miere cat mai multa[nu iti fa griji nu ingrasahee hee]si bea acest suc de 2 sau mai multe ori pe zi.Insanatosire gravnica!big grin.