| FunKesha a întrebat:

Voi credeti ca dau sfaturi bune? Pentru ca am primit 2 voturi stupid! Si chiar nu vreau sa fac impriesie proasta! Va rog raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| LoReDaNa a răspuns:

Banuiesc ca dai happy
Viecare din noi ne-am vacut cont sa fim ajutati si la randul nostru sa fim ajutati.
Din partea mea eu la toti le dau vot folositor, inteligent sh ureori chiar amuzant:X depinde de intr.

si eu am vreo 4-5 voduri stupide... dar nu stiu de ce... daca asa a considerat pers,

sa stii ca eu am dat numai rasp bune, sh am scris foarte mult chiar dc am mai avut greseli ca dc scriu mult sh repede...

Craciun fericit sh te rog sa imi dai sh mie funda :*

mersi frum:*happy

5 răspunsuri:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Doamne da nu trebuie sa te superi daca ai primit 2 voturi stupid din 48 de raspunsuri! Si eu am 391 de raspunsuri din care 31 considerate stupide de catre unii dar mie chiar nu-mi pasa pentru ca daca eu cred ca am dar un rasp bun, e bun. La fel ar trebui sa faci si tu. Intelegeam daca ziceai ca ai 50 de rasp din care 45 sunt considerate stupide, dar 2 din 48?

Nu te mai lua dp ce spun altii. poate au dat stupid doar pentru ca n-au avut ce face. Asha ca fa cum crezi u mai bine si nu te lasa dusa de val!

Sarbatori fericite si bafta in viata!

~ Lissa :*

| Ciprian a răspuns:

Eu cred ca dai sfaturi bune. Nu are nimic daca primesti si voturi de stupid. Sunt convins ca ai mult mai multe de folositor si inteligent.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu trebuie sa te supere acest fapt, eu am vreo 250 de stupide, la inceput ma suparam, pentru ca la orice intrebare acord foarte multa atentie si caut sa dau raspunsul cel mai corect. Tu esti tanara ai tot viitorul in fata, ramai pe TPU si vei vedea ca nu ai ce sa pierzi.

| luana2001 a răspuns:

Eu cred ca dai raspunsuri bune. Cei care ti-au dat stupid cred ca e pentru ca nu sunt atat de buni ca tine. M-am uitat la raspunsurile tale si cred ca dai sfaturi bune.

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Parerea mea este ca nu ar trebui sa iti pese de fundite si de voturi deoarece acest sait este facut peantru a fi ajutat si a ajuta, nu degeaba se numeste TPU ( toti pentru. unul).
Mie nu imi pasa de aceste voturi insa este suparator ( putin) sa vezi ca ai stupid de X ori si tu sa dai un raspuns folositor si sincer cu scopul de a ajuta si nu pentru voturi sau fundite!
Insa eu trec cu vederea.Am 293 de raspunsuri si 27 de stupid si? ce pierd? Daca am 180 de raspunsuri amuzante? Ce am de castigat? Nimic.
Dale incolo de voturi oh go on nu sunt de mancare, nu ai nimic de pierdut, de castigat.
Nu te mai gandi la eleoh go on
Bye bye!
Craciun fericit >big grin