| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum va atrageti clientii sa va cumpere anumite produse? Scrieti aici metodele.

Răspuns Câştigător
| ZvT a răspuns:

Dacă eşti agent de vâzări si nu vânzător la magazin, cauţi pe net adresele unor potentiali clienţi si le trimiti oferte, cat mai colorate si mai placute ochiului prin postă (de exemplu un prieten a vândut aparate si consumbile de cosmetica si a trimis aferte prin posta saloanelor de infrumusetare ). Mai poti să te afiliez cu o firma deja cunoscuta pe piaţa online numai să nu vindeti aceleasi produse.

3 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Cu fusta mini si sutien push-up

| zxsds a răspuns (pentru fetitaCUPiscoturile):

As putea angaja si niste domnisoare pe post de hostess, dar nu prea se merita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Argumentez pozitiv acele produse.