| Andreea20000 a întrebat:

Voi pe cine doriti sa fie noul expert TPU?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Cred că următorii Experţi ar trebui să fie
neluL http://www.tpu.ro/utilizator/alqkb
şi greece12 http://www.tpu.ro/utilizator/atuz.
Amândoi au un raport excelent, nişte răspunsuri foarte bune şi folositoare, sunt foarte activi şi au ajutat extrem de mult în această comunitate.
Mai sunt foarte mulţi, care merită acest titlu, dar mi se pare corect ca primii să fie cei doi, numiţi de mine mai sus, ţinând cont de activitatea lor şi devotamentul de care dau dovadă.

Sper că în cât mai scurt timp îi vom vedea Experţi, cu toate că un chenar nu schimbă mare lucru, însă este un semn de recunoştinţă pentru activitatea lor de până acum, pe care eu zic că-l merită.

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

@neluL! Chiar daca nu este expert TPU, este expert in IT si nu numai!

| CM7YRE a răspuns:

Nu conteaza atat timp cat voi vedeti ca va ajuta pe multi, nu neaparat pe unii in particular sau odat pe luna, ci de cateva ori pe saptamana sau chiar si pe zi.

| Alessandro a răspuns:

Bună.
Cineva care să merite întradevăr acest titlu, de expert!
Da, și eu am observat că @neluL are răspunsuri chiar utile, folositoare, și în ciuda acestui fapt, nu i s-a acordat titlul de expert!
Pa-pa.

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Greece sau cum se scrie.ma rog. cred ca stie lumea despre cine e vb. Baftawinking

| bianca a răspuns:

Se alege expertul TPU?