| ɐɹıʌןǝ a întrebat:

Voi sunteți de acord cu cine a câștigat Românii Au Talent(Adrian Țuțu)? Eu sunt dezamăgită, aici nu e săracii au talent, este Românii au talent.Cosmin și Narcis au fost fenomenali! Ei meritau cu adevărat!

Răspuns Câştigător
| Daniella a răspuns:

Sunt de aceeasi parere.Cred ca mai are talent are Narcis, pentru ca e rar un contra-tenor.dar romanu nu recunoaste un talent nici daca il are in fata.

13 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Normal ca nu sunt de acord, adica ieri m-am uitat prima data la emisiune dar tot auzisem cat de genial/frumos/minunat este Adrian asta. Cand l-am vazut am ramas uimita de lipsa de atlent. Adica acre e marele talent? Compui versuri si dupa le reciti pe un ritm? Cred ca oricne poate sa recite pe un ritm, nici nu iti trebuie voce pentru asta. Deci va intreb, cu ce talent a castigat emisiunea? Care este talentul lui?

| zanesiprintese a răspuns:

Mie nu mi s-a parut genial! Nici cu melodia de la preselectie, asta e. Eu as fi optat pe primul loc pentru Narcis sau baiatul cu mingea (nu stiu sigur cum il cheama). Nu cred ca e vb ca a fost ales pentru ca e sarac si nu are parinti, desi tot ce se poate, ca si la dansez pentru tine, telespectatorii nu votau pentru dans ci pentru problema pe care o aveau.

| deeutzy a răspuns:

Sunt chiar enervata de lucrul asata.adica narcis are talent 99, 9% iar adrian 59% pentru ca nici macar voce frumoasa nu are...nu merita sa castige. eu una tineam cu narcis pentru ca stiu cat de greu sa canti asa si ai au un asa mare talent...

| AngieT a răspuns:

Mie mi-a fost simpatic si Adrian desi preferatul meu a fost Narcis big grin

| RoooneyThePuf a răspuns:

Cred ca ai dreptate...mie mi-ar fi placut mult mai mult vocea lui Valentin Dinu sau Narcis Ianau

| Puffy26 a răspuns:

Nu,si eu sunt la fel de dezamagita,Narcis are o vocee foarte frumoasa,el merita premiul cel mare, iar euu sincer cred ca Adrian nu prea are voce, iar unele fetee nu l-au votat numai pentru felul cum arata,

| natalyia a răspuns:

Da astia au luat pe saracire. va spun eu ca narcis trebuia sa castige adrian nu are pic de talent ce cata el se aude pe la toate colturile

| Vanesssa a răspuns:

Chiar nu merita sa castige, bine ar fi fost sa castige narcis, cosmin sau medea...macar aveam si noi un sport in plus.

| JustForMe a răspuns:

Nu pentru ca Narcis a fost mai bun!(Asa zic eu)

| Mikiiiiiii a răspuns:

Chestia e ca cosmin agache ce face el se poate invata dar adrian tutu nu zic cai fenomenal dar a reusit sa compua o melodie in dum spre romanii au talent emisiuunea de aseara navea nici o logica zicea arata-ne ca poti doar atat ma rog fiecare cum a votat

| Iiiiioana a răspuns:

Buna. Parerea mea e ca ambii au avut talent. Adrian, poate. cum zic unii, nu are voce dar cum a zis si mihai aseara talentul lui e sa trimita mesaje. El e un compozitor si orice ati zce eu il sustin si il consider cu adevarat talentat. Cat despre Narcis, e bun si nu imi dau seama cum poate iesi asemenea voce dintr-un om. Insa probabil ca nu a castigat voturile pnetru ca el canta opera si in ziua de azi nu multa lume (in special adolescetii, tinerii) mai asculta opera. BRAVO amandurora.

| xXRobbyXx a răspuns:

Nu pot zice ca nu-s de acord, caci nu oricine poate compune versuri din care sa intelegi mare lucru, dar as fi preferat sa castige ploiesteanul meu, Valentin sau Narcis, iar daca Vveritele Vesele ar mai fi fost, as fi sperat sa ne amuze ca in preselectii, nu neaparat sa catige happy.