| SethEmm a întrebat:

Voua nu va pare rau ca Harry Potter And The Deathly Hallows part a 2 a este ultimul film Harry Potter adica vreau sa zic ca Emma Watson are deja 21 ani Daniel Radcliffe are 22 Rupert Grint are 23 ani credeti ca vor mai face ei si Harry Potter 8?

Răspuns Câştigător
| Aegyo a răspuns:

Pai, sa-ti explic cum sta treaba...
Filmele Harry Potter sunt facute dupa carti. Cartile sunt scrise de cineva (in cazul nostru, J. K. Rowling.). Harry Potter a ajuns la final deoarece si cartile au ajuns la final. Oricum, sunt deja 8 filme si 7 carti (ultima carte a fost impartita in doua).

Si eu sunt o fana uriasa HP dar, nu ai ce face. Eu de cand ma stiu ma uit la HP si sunt fana.

Nu prea conteaza varsta actorilor, sincer. Adica, sa luam exemplul HSM. Zac Efron si Vanessa Hudgens aveau deja peste 20 de ani cand se filma, daca nu ma insel.

Concluzia: Si mie imi pare foarte rau ca s-a terminat. Inca mai citesc cartile si mereu Harry Potter va face parte din copilaria mea.

4 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEauhappy
da si mie imi pare ff rau ca se terminastraight facesi sper sa se faca si HArry POtter 8.love struck

| Dumnezău a răspuns:

Ba,idiotilor,nu mai are cum sa se faca un HP8, pentru ca s-a terminat firul povestii, are si copii, e si casatorit. Unde mama ta ar mai fi farmecul cu un Harry Potter de vreo 36 de ani? S-a terminat ciclul cartilor, s-a terminat deci, si cel al filmelor.

| ICanSeeAll a răspuns:

Nu cred ca vor face. Ador filmele acestea, dar nu cred ca ar fi bine sa mai faca unul. Cred ca le-am urmarit de vreo 3 ori:))

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| EvangelineLovin a răspuns:

Aha, ei o sa aiba vreo 50 de ani si o sa fie profesori si o sa vina altul exact ca potter si istoria se repeta :O