| alexrot15 a întrebat:

Vre-unu din Targoviste pe aici, care stie vreo sala de forta mai prin centru sau aproape de centru, avem? daca da, unde?

3 răspunsuri:
| Coriii a răspuns:

Pai e una. lanaga select... si mai e si in sala polivalenta.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu trag la polivalenta te sfatuiesc sa incerci totusi au preturi bune... dusuri etc tot ce vrei

| Kirahdxd a răspuns:

Pai este la sala polivalenta sus de fitness iar jos este de forta la fitness ai detoate dus. etc dar jos la cea de forta nu ai mai nimic nici duslaughing. Eu sunt la cea de forta de jos si sunt preturi destul de bunicele 45lei abonament o luna daca nu iei proteine esti ok dar daca iei este destul de scump.